čtvrtek 16. května 2013

Hromy a blesky, dneska na obloze koncert

Monstrum odchází do své poslední války.
Řasy, rty a oční víčka.
Možná jenom kapka vody.
Pod kůží.
Na kůži.
Květinatě.
Potichu.
V koutě.
S úsměvem.



1 komentář:

  1. tohle ctu uz ponekolikate a fakt se mi to libi. z te rezignace probleskuje nejaka vnitrni sila, odvaha stat na vlastnich nohou. zaroven je to strasne smutny. Kvetinate!!!! *srdicko*.... a ten obrazek rybi vily je taky super. dekuju.

    OdpovědětVymazat