My secret world.

čtvrtek 29. ledna 2015

Kyselý hrozny nejsou hrozný

Burákovitě.
Puntíkatá kůže.
Pod ní tak strašně prázdno.
Všechny ty vločky, paprsky a kapky.
Nemohu se jich dotknout.
Jsem totiž někde mezi dnem a nocí.
Mezi nebem a zemí.
Mezi láskou a nenávistí.
Mezi životem a smrtí.
Uvězněna v malé ZOO.
Nemohu ven.
A vlastně ani nechci. 
Vystavil Unknown v 9:49 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ►  2016 (2)
    • ►  října (1)
    • ►  května (1)
  • ▼  2015 (4)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  září (1)
    • ►  července (1)
    • ▼  ledna (1)
      • Kyselý hrozny nejsou hrozný
  • ►  2014 (19)
    • ►  prosince (1)
    • ►  října (2)
    • ►  září (3)
    • ►  srpna (3)
    • ►  června (3)
    • ►  května (3)
    • ►  dubna (3)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2013 (31)
    • ►  prosince (1)
    • ►  října (1)
    • ►  září (1)
    • ►  července (1)
    • ►  června (2)
    • ►  května (2)
    • ►  dubna (3)
    • ►  března (7)
    • ►  února (13)
Motiv Okno s výhledem. Obrázky motivu vytvořil(a) A330Pilot. Používá technologii služby Blogger.