tohle ctu uz ponekolikate a fakt se mi to libi. z te rezignace probleskuje nejaka vnitrni sila, odvaha stat na vlastnich nohou. zaroven je to strasne smutny. Kvetinate!!!! *srdicko*.... a ten obrazek rybi vily je taky super. dekuju.
tohle ctu uz ponekolikate a fakt se mi to libi. z te rezignace probleskuje nejaka vnitrni sila, odvaha stat na vlastnich nohou. zaroven je to strasne smutny. Kvetinate!!!! *srdicko*.... a ten obrazek rybi vily je taky super. dekuju.
OdpovědětVymazat