My secret world.

čtvrtek 25. dubna 2013

Asi si to nevěděl, tak teda dobré ráno

Špatně se dýchá.
Přes zatažené žaluzie.
Nepřilétlo ufo?
Ne, jen bubáci.
Můžem plout.
Sláva, ne?



Vystavil Unknown v 20:59
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ►  2016 (2)
    • ►  října (1)
    • ►  května (1)
  • ►  2015 (4)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  září (1)
    • ►  července (1)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2014 (19)
    • ►  prosince (1)
    • ►  října (2)
    • ►  září (3)
    • ►  srpna (3)
    • ►  června (3)
    • ►  května (3)
    • ►  dubna (3)
    • ►  ledna (1)
  • ▼  2013 (31)
    • ►  prosince (1)
    • ►  října (1)
    • ►  září (1)
    • ►  července (1)
    • ►  června (2)
    • ►  května (2)
    • ▼  dubna (3)
      • Asi si to nevěděl, tak teda dobré ráno
      • 50 kilo omítky
      • Líbí se mi to poznání
    • ►  března (7)
    • ►  února (13)
Motiv Okno s výhledem. Obrázky motivu vytvořil(a) A330Pilot. Používá technologii služby Blogger.