středa 22. října 2014

Mravenci na rtech

Vidím mrtvý lidi, ale to je v pohodě.
Všechno kolem hoří, ale ruce jsou studený.
Hoří mi obličej.
Chvějivě praskavý zvuk, jako když se otevře kola.
Plápolá.
*.......................................................*
Mlčíš?
Mlčím.
To je dobře, protože už mi je špatně, jak všichni kolem řvou kvůli té malé jiskřičce.




(PS. Ahoj Magdaléno.)

úterý 7. října 2014

Dny jsou věčný

Sprcha vulgarity, hnijícího kalu zlosti.
Těžko nezvracet hnusem a bolestí.
Slova jako tisíce jehel probodávají žíly.
Bolest tak hustá, že se v ní můžu vznášet i bez plavání.
Doufám, že mě postel polkne, aniž by mě předtím rozkousala.