Proč cítím nenávist, když mě objímá někdo z čisté lásky. Je to obrácený stockholmsky syndrom? Proč se pořád víc a víc uzavírám do sebe? Proč čím dál víc kopu kolem sebe? Řekli mi, že jsem nemocná, tak asi chci jednou umřít sama, aby to nikoho nebolelo. Jiný vysvětlení pro to nemám. Občas se tohle chování snažím premoct, ale pak je mi zle sama že sebe.
Zkoušela jsem se vrátit k lidem a věcem, co jsem měla ráda, ale nejde to. Jako bych měla od TÉ doby jiný pohled na svět. Jako by někdo zmáčkl vypínač a já se teď snažím na něj dosáhnout a vrátit to zpět, ale je moc vysoko a nedokážu tam doskočit.
Nechci aby mě někdo zachraňoval, chci aby jsi stál vedle zatímco se budu zachraňovat sama.
neděle 29. června 2014
Je mi ze sebe zle
čtvrtek 26. června 2014
A když umřu, tak jako proletím stropem, nebo co se stane?
Fakt divná kůže.
Ty mrtvý těla v zemi.
Já vím, taky umřu a nebude to za dlouho.
Nemám z toho strach.
Mám strach z toho, co bude po Tom
Což to je vlastně strach z nevědomosti.
Taky strach, že nedokážu kontrolovat svojí budoucnost.
Všechno to prostě utíká moc rychle.
Je to divný, chápeš.
úterý 10. června 2014
Rozpadnout se na kousky
Hvězdy nad Prahou.
Obtisklé kosti na matraci.
Zase se mi klepou ruce.
Monstrum stojí mezi dveřmi a drápy škrábe o trám dveří.
Pokaždé v noci se vrací ve snech.
Klepu se celá.
Ale nikdo za to vlastně nemůže.
Obtisklé kosti na matraci.
Zase se mi klepou ruce.
Monstrum stojí mezi dveřmi a drápy škrábe o trám dveří.
Pokaždé v noci se vrací ve snech.
Klepu se celá.
Ale nikdo za to vlastně nemůže.
Zabije mě to.
Skonči to.
Už žádný pláč.
Už žádný pláč.

Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)