pátek 8. srpna 2014

Pár slov, co jsem našla na dně piva

Všechna ta láska je umělá. Plastová.
V našem případě skleněná s průhlednou tekutinou uvnitř.
Prosím trochu té lásky s cigaretovými nedopalky.
Rozdávám fialové polibky.
S trochou zelené krásky. 
Dlouhý noci.
Tak dlouhý, že ani nevíš, jestli spíš nebo bdíš.
Pak ty divný rána. 
Divný ale krásný. 
Svým způsobem.
Mám rozbitý koleno.
Ale teče z něj štěstí.
Těším se na příště.
Třeba z toho něco bude.

Žádné komentáře:

Okomentovat