My secret world.

pondělí 25. března 2013

S oblohou a nebesy

Andělé za dveřmi.
Monstrum bylo zmatené, šeptalo, neustále mě o něco žádalo.
Všechny pocity ukryté v plicích.
Tmavé jako obsidián.
Nádech.
Ticho láme samotu.
Kapky ikoustu na konečcích prstů.



Vystavil Unknown v 20:02
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ►  2016 (2)
    • ►  října (1)
    • ►  května (1)
  • ►  2015 (4)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  září (1)
    • ►  července (1)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2014 (19)
    • ►  prosince (1)
    • ►  října (2)
    • ►  září (3)
    • ►  srpna (3)
    • ►  června (3)
    • ►  května (3)
    • ►  dubna (3)
    • ►  ledna (1)
  • ▼  2013 (31)
    • ►  prosince (1)
    • ►  října (1)
    • ►  září (1)
    • ►  července (1)
    • ►  června (2)
    • ►  května (2)
    • ►  dubna (3)
    • ▼  března (7)
      • Princezno zastav, prosím tě brzdi
      • Mayday mayday
      • S oblohou a nebesy
      • Tremor
      • I'm not an orange. I'm not an apple. Probly not.
      • Prostě boží
      • Do you ever look up there and wonder if theres som...
    • ►  února (13)
Motiv Okno s výhledem. Obrázky motivu vytvořil(a) A330Pilot. Používá technologii služby Blogger.