sobota 9. března 2013

Do you ever look up there and wonder if theres someone staring back?

Bezva oči.
V milostném kómatu.
Monstrum se postavilo na zadní, vytasilo drápy a rozzlobeně zavrčelo.
Jednoho dne se probudím a noční můra nezmizí.
Včera v noci Monstrum strhlo zeď, za níž bylo ukryté, a převzalo kontrolu dřív, než jsem si uvědomila, co vlastně dělám.
Ohromně zaujatě.
Svět stínů a mihotavého světla.
Malé kapky bušící do oken, chtějí je rozbít, utopit tě.
Kocovina z pocitů.




Žádné komentáře:

Okomentovat