středa 22. října 2014

Mravenci na rtech

Vidím mrtvý lidi, ale to je v pohodě.
Všechno kolem hoří, ale ruce jsou studený.
Hoří mi obličej.
Chvějivě praskavý zvuk, jako když se otevře kola.
Plápolá.
*.......................................................*
Mlčíš?
Mlčím.
To je dobře, protože už mi je špatně, jak všichni kolem řvou kvůli té malé jiskřičce.




(PS. Ahoj Magdaléno.)

Žádné komentáře:

Okomentovat