Nerozpoznávám chutě. Cože? Jo tak. Zvláštní. Necítím svojí kůži. Prašť mě. A nic. Mám chuť sebou trhat ze strany na stranu. Pořád necítím chutě. Jenom ta cola je studená. Shit. Točí se mi hlava. A s ní i žaludek. Kde to jsem. Nevím. Chci spát, ale nejde to. Tak jenom ležím. Mám v hlavě cvrčky. Spoustu cvrčků co běhají sem a tam. Sakra, co jsem to chtěla napsat. Jakobych neměla kůži. Chci vyrvat sebe za sama sebe. Přijde mi, jako bych ztrácela tep. Mám hrozně studené tělo. Ale není mi zima. Asi se pobleju.
P.s. Zdravím Madlenku!
Žádné komentáře:
Okomentovat