pondělí 18. února 2013

Už mě znáš, víš jak si počínám

Vyjadřování dědečka z kouzelné školky.
Mladý přízvuk.
Není to tak zlý.
Jen odsud už není únikové cesty.
Ve velikých domech se dějou veliké věci.
Ve snech se mi zdá, že mi to vyčítáš.
Kaluže, louže a já se pořád neprobrala.


Žádné komentáře:

Okomentovat